Uzm. Kl. Psk. H.Ediz Demirhan

UzmanlıkUzm. Kl. Psk.

Eğitimİstanbul Bilim Üniversitesi (Lisans), Esenyurt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü (Yüksek Lisans)

İş günüPztesi-Ctesi

Uzm. Kl. Psk. H.Ediz Demirhan

Psikoloji lisans eğitimimi 2014 yılında İstanbul Bilim Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimin ardından Esenyurt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başladım. 2016 yılında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerim esnasında,  İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Alanya Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü dahil olmak üzere çeşitli kurumlarda staj yaparak aynı zamanda birçok proje çalışmasında görev aldım. Yüksek lisans eğitimi sırasında, ikisi lise, ikisi orta okul olmak üzere toplamda 4 eğitim kurumunun Rehberlik Servislerinde psikolog olarak görev yaptım.

Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği’nden Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar’ ın verdiği Bilişsel Terapinin Kuram ve Temel İlkeleri, Bilişsel Davranışçı Kişilik Kuramı, Depresyon, Panik Bozukluk, Özgül Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Sınav Anksiyetesi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu ve Somatoform Bozuklukların Bilişsel Davranışçı Terapileri eğitimini tamamladım. 2017-2018 yılları arasında vatani görevim sebebi ile Erzurum 9. Kolordu Komutanlığı Rehberlik Danışma Merkezi bünyesinde psikolog olarak er, erbaş ve rütbeli personellere danışmanlık hizmeti verdim. 2018 yılında vatani görevimi tamamladıktan sonra Antalya ilinin Alanya ilçesine gelerek Ponte Psikolojik Danışmanlık Merkezini açtım.

2014 yılından itibaren aktif bir şekilde mesleğimi icra ederken özellikle çocuk alanında sınav kaygısı, öfke problemleri, akran zorbalığı, travma sonrası stres bozukluğu alanlarında, yetişkinlerde ise Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımı ile  Depresyon, Panik Bozukluk, Özgül Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu ve Somatoform Bozukluklar ve Bağımlılık Danışmanlığı alanlarında çalışmalar yürütmekteyim.

Ponte Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde nöropsikolojik değerlendirme ve rehabilitasyon (bilişsel rehabilitasyon ve konuşma terapisi) alanlarında Uzman Psikolog Fırat UZUN ile birlikte çalışmaktayız.

Kadıpaşa Mah. Atatürk Cad. Merkez PTT Karşısı No:42/3

Telefon

Telefon

+90 (534) 636 22 88

E-Mail

E-Mail

info@pontedanismanlik.com

Online Randevu

Online Randevu

Hemen Randevu Alın